NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان غربی:

رسانه‌ها به سمت حرفه‌ای رفتار کردن حرکت کنند

تاریخ انتشار: 1402/12/15 | 15:59

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان غربی گفت: رسانه ها بیشتر باید به سمت تخصصی شدن و حرفه ای رفتار کردن حرکت کنند.

به گزارش نای قلم، یوسف پیربوداقی امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره‌های جوانی جمعیت، رسانه و حماسه حضور و المپیاد ورزشی خبرنگاران اظهار کرد: هیات داوران 60 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره جوانی جمعیت و 30 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره رسانه و حماسه حضور را مورد بررسی قرار دادند و آثار برگزیده امروز مورد تجلیل قرار می‌گیرد.

‌وی با بیان اینکه فعالان عرصه خبر و رسانه باید قدرت تجزیه و تحلیل محتوای بالایی داشته باشند، افزود: در برخی از آثار با خلأ توجه به ارزش‌های خبری و منطبق بر اصول حرفه‌ای مواجه بودیم که برگزاری چنین جشنواره‌هایی می‌تواند رسانه‌ها را آسیب‌شناسی کند و اهالی رسانه را به سمت و سوی دقیق‌تری رهنمون کند.

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان غربی همچنین از برگزاری جشنواره رسانه و عدالت خبر داد و اضافه کرد: سومین جشنواره رسانه و عدالت به صورت منطقه‌ای در شمالغرب کشور در ارومیه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه خانه مطبوعات متعلق به همه فعالان رسانه استان است، اذعان کرد: فعالان این عرصه نقطه قوت، مایه بالندگی و افتخار خانه مطبوعات هستند.

پیربوداقی تصریح کرد: خانه مطبوعات بازوی توانمندی برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است و تلاش می‌شود با تعامل و همکاری تنگاتنگ، گام‌های موثری براي ارتقای سطح كمي و كيفي اين صنف و رفع مشكلات احتمالي برداشته شود.

گفتنی است لعیا نورانی زنوز مدیرمسوول پایگاه خبری-تحلیلی نای قلم رتبه اول بخش گزارش جشنواره رسانه و حماسه حضور را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات