NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

درباره ما

  «بسم الله الرحمن الرحيم»

قسم به جان قلم خورده‌ام که نای قلم را

به دست گیرم و تا آخرین رمق بنویسم

بر آن سرم که به رغم محیط در همه جایی

هر آنچه حق بپسندد به حق حق بنویسم

پایگاه خبری – تحلیلی «نای قلم» به شماره ثبت 1508/94 در خرداد ماه 1394 راه‌‌اندازی شد، تفکر اصلی حاکم بر راه‌‌اندازی نای قلم انعکاس صدای مردم است تا با تکیه بر دانسته‌‌ها و اطلاعات موجود در راستای تحقق آرمان شهر آرزوهای خود گام برداریم.

«نای قلم» بر آن است تا با زاويه نگرفتن از اخلاق حرفه‌‌ای اعم از پراكندن بذر یاس، ناامیدی، بي‌‌اعتمادي، سیاه‌‌نمايي و درشت‌نمایی‌های مغرضانه در سطح جامعه و درج نقدهای منصفانه، مقاله‌ها و تحلیل‌های اساتید، صاحب نظران و فرهیختگان بدون جهت‌گیری نه تنها زمینه‌ای برای تضارب آرا و اندیشه­‌ها فراهم سازد بلکه در پاسداری از ارزش­‌ها، امیدآفرینی و بصیرت‌افزایی، در حد وسع و توان خود گام بردارد.

اراده گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی «نای قلم» بر رعایت تمام قوانین اساسی و مطبوعات کشورمان بوده و متعهد هستند از محدوده اخلاق حرفه‌­ای خارج نشوند، این پایگاه خبری تحلیلی هیچ وابستگی به حزب و جناح خاصی نداشته، صرفا دل در گرو منافع ملی و مصالح عالیه نظام دارد و به قانون اساسی جمهوری اسلامی سر سپرده است.

دانایی را زمینه‌‌ساز توانایی و توانمندی یک جامعه و شناسایی نیازها و انتقادهای سازنده را عنصر زاینده یک جامعه فرهیخته و پویا می‌‌دانیم لذا برای اوج و رسیدن به قله رفیع موفقیت، انتقادهای صادقانه و ارائه پیشنهادهای دوستانه را با دیده منت ارج می‌‌نهیم و با رویکرد مردم‌مدارانه بر آنیم در راه گسترش فرهنگ و هنر سرزمینمان اثربخش و صدایی رسا باشیم.

نای قلم در دفتری به آدرس ارومیه، خیابان باکری، کوی دوم، پلاک 53، کد پستی 5714648753 به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی لعیا نورانی زنوز اداره می‌‌شود (زمینه فعالیت: اجتماعی و اقتصادی)

تماس با پایگاه خبری – تحلیلی نای قلم از طریق بخش تماس با مای سایت میسر است. همچنین ایمیل nayeghalam@gmail.com وnayeghalam@yahoo.com

و نیز شماره 09142662699 آماده دریافت مطالب و دیدگاه‌‌های شماست.

شماره فاکس: 32244689