NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

مدیرکل راه و شهرسازی استان تاکید کرد؛

ضرورت تسهیل گری برای تامین اراضی شهرک‌های صنفی و صنعتی

تاریخ انتشار: 1402/08/23 | 13:21

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر لزوم تسهیل گری برای تامین اراضی شهرک‌های صنفی و صنعتی، گفت: این اداره کل از طرح های توسعه و گسترش شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی حمایت می‌کند.

به گزارش خبرنگار نای قلم، سید محسن حمزه‌لو امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی، اظهار کرد: حمایت از طرح های توسعه اراضی شهرک صنعتی، تامین اراضی برای راه اندازی صنعت شهر و همچنین تامین مسکن برای کارکنان واحدهای صنعتی در اولویت بوده و این امر با جدیت دنبال می شود.

وی ادامه داد: در بخش تامین اراضی مستعد جهت توسعه شهرک های صنفی و صنعتی مشکلی وجود ندارد و اولویت ما توسعه استان بوده چرا که توسعه شهرک های صنعتی زمینه جذب سرمایه‌گذار را نیز فراهم می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: توجه به این مساله ضروری است که ورود سرمایه های جدید به بخش صنعت و اقتصاد استان باید مغتنم شمرده شود و زیرساخت های لازم نیز برای آن فراهم آید زیرا توسعه شهرک‌های صنعتی زمینه اشتغال جوانان منطقه را نیز فراهم می کند.

حمزه لو با اشاره به لزوم توسعه راه‌های استان، افزود: بهسازی و توسعه مسیرهای ارتباطی استان دسترسی به شهرک‌های صنعتی را به صورت ایمن و استاندارد فراهم می‌کند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظرات