NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی استان تاکید کرد

امنیت غذایی، جهش تولید و مشارکت مردمی؛ رمز رونق کشاورزی

تاریخ انتشار: 1403/03/21 | 15:19

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی، امنیت غذایی، جهش تولید و مشارکت مردمی را رمز رونق کشاورزی عنوان کرد.

به گزارش نای قلم، سعید آبی، امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امنیت غذایی، جهش تولید، مشارکت مردم شعار محوری این هفته و سال پیش‌رو است و باید دست به دست هم داده و همه باهم برای به حداکثر رساندن تولید و مهار تورم با همراهی مردم و اصحاب رسانه تلاش کنیم.

وی برنامه‌های موردنظر در هفته جهاد کشاورزی سال‌جاری را تشریح کرد و افزود: ۲۱ عنوان برنامه اجرایی به منظور بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی در سازمان تدوین و برنامه‌ریزی شده است.

آبی تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های شاخص عمرانی، اقتصادی و تحقیقاتی بخش کشاورزی، نشست مطبوعاتی رئیس سازمان با اصحاب رسانه، غبارروبی مزار شهدا و دیدار با خانواده‌های معظم شهدای جهاد کشاورزی، برگزاری میز ارتباطات مردمی سازمان جهاد کشاورزی، حضور رئیس و مدیران سازمان در برنامه‌های رادیویی و برنامه تلویزیونی، گفتگوی ویژه خبری به منظور تبیین دستاوردهای بخش کشاورزی، ارائه خدمات فنی و مشاوره‌ای و دامپزشکی رایگان از جمله برنامه‌هایی است که در طول هفته جهاد کشاورزی اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز ۲۷ خرداد "روز جهاد کشاورزی و تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره) " در سازمان با محوریت تبیین خدمات دولت مردمی و شهدای خدمت، فضاسازی و تبلیغات محیطی، برگزاری اردوهای گردشگری کشاورزی برای فرزندان پرسنل سازمان جهت آشنایی آنان با پتانسیل‌های بخش کشاورزی به منظور تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم در بخش کشاورزی در جهت تزریق امید و خود باوری در بین جوانان، بازدید همکاران از یادواره شهدای بلفت در مرز کلیله سردشت در قالب کاروان راهیان نور، مسابقات فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه‌های اجرایی سازمان در هفته جهاد کشاورزی سال جاری است که در طول هفته اجرایی می‌شود.

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی بر تعامل و همکاری هرچه بیشتر با رسانه‌ها تاکید و اظهار امیدواری کرد با استمرار همکاری و تعامل سازنده بین این سازمان و رسانه‌ها، شاهد انعکاس هرچه بهتر اخبار و رویدادهای بخش کشاورزی و ارتقای سطح آگاهی و دانش جامعه در این زمینه باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات