NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

در هفته بسیج؛

۳۴ عنوان برنامه در ارومیه برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: 1402/08/29 | 14:58

معاون هماهنگ کننده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: ۳۴ عنوان برنامه در قالب یک هزار و 249 مورد در هفته بسیج در ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار نای قلم، سرهنگ اسلام نام‌آور امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دیدار نخبگان بسیجی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، کوهپیمایی گردان‌های امام علی (ع) بسیج، برگزاری یادواره شهدا، گرامیداشت هفته بسیج برای قشر فرهنگیان، اردوی فرهنگی، برنامه‌های ویژه برای قشر دانش‌آموز، غبارروبی مزار شهدا و گرامیداشت هفته بسیج با همراهی اصحاب رسانه به همراه مسابقات ورزشی مختلف از جمله برنامه‌های هفته بسیج است.

وی با اشاره به اینکه همایش شکوه مقاومت روز پنجم آذر در حسینیه ثارالله برگزار می‌شود، ادامه داد: برگزاری میز خدمت با عنوان طرح امام جواد (ع)، جشنواره مالک اشتر و مراسم گرامیداشت قشر بسیج اصناف و بسیج کارگری نیز از سایر برنامه‌ها به شمار می‌رود که در این هفته برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه ادامه داد: توزیع ۴۵۱ سری جیزیه با همکاری کمیته امداد امام خمینی و آسفالت ۱۸۹ کیلومتر راه‌های بین مزارع در حوزه محرومیت‌زدایی به ویژه در روستاها انجام شده است.

نام‌آور اضافه کرد: توجه به موضوع رشد تولید و کمک به کارآفرینان از جمله دیگر برنامه‌های بسیج است که امروز، دوشنبه همزمان با نخستین روز از هفته بسیج کارگاه تولیدی در خیابان خرمشهر ارومیه به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه بسیج نظامی‌گری نیست بلکه آماده بودن همه جانبه در تمامی شرایط است، اظهار کرد: برنامه‌های هفته بسیج با برش شهرستانی تدوین شده‌است و در سه سطح پایگاهی حوزه‌ای و ناحیه‌ای اجرایی می‌شود.

معاون هماهنگ کننده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه همچنین از احصا نیازماندی‌های ارومیه خبر داد و اظهار کرد: پس از تهیه شناسنامه، اقدامات لازم در راستای محرومیت‌زدایی انجام می‌شود.

هفته بسیج امسال ( از ۲۹ آبان تا پنجم آذرماه) با شعار «۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت» در اقصی نقاط کشور با برگزاری آیین‌های ویژه ای گرامی داشته می‌شود.

بسیج مستضعفان پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات