NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد؛

اجتناب از موازی‌کاری و انجام کارهای کم‌بهره

تاریخ انتشار: 18:20 | 1402/11/21

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اجتناب از موازی کاری و انجام کارهای کم بهره، گفت: دولت زمینه ای فراهم خواهد کرد تا اجرای فعالیت ها به مردم واگذار شود و بتوانیم با مدیریت مناسب و تسهیل گری، زمینه بهبود فعالیت ها را فراهم کنیم.

به گزارش نای قلم، محمدمهدی اسماعیلی امروز در جمع مدیران زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که با حضور استاندار آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد، اظهار کرد:

۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار فرهنگی برای استان ها اختصاص یافته که با ارائه طرح های موثر و قابل انجام، تخصیص داده می شود.

وی افزود: این امر برای توسعه زیرساختی و اجرای طرح های موثر در حوزه فرهنگی اختصاص می یابد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: آذربایجان غربی از استان های فعال در حوزه فرهنگی به شمار رفته و می تواند از این اعتبار در راستای اجرای طرح‌های فرهنگی و توسعه زیرساختی استفاده کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: نگاه دولت سیزدهم، نگاه عدالت محور، مردم پایه و به دنبال الگوی جدید حکمرانی فرهنگی بوده و در این خصوص برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

اسماعیلی همچنین اضافه کرد: طبق الگوی نوین حکمرانی فرهنگی، دولت از تصدی گری به سمت تنظیم گری، نظارت، تسهیل و حمایت حرکت می‌کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان، توجه به تقویت پایه های فرهنگی کشور را مورد تاکید قرار داده و اظهار داشت: در مقابل هجمه فرهنگی دشمنان، با همه توان وارد شده و با استفاده از همه ظرفیت ها، در راستای مقابله با این تهاجم بی امان تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/