NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

مدیرعامل شرکت فارل:

فارل در حوزه صادرات به کشورهای منطقه پیشتاز است

تاریخ انتشار: 1403/04/13 | 21:37

به گزارش نای قلم، مدیرعامل شرکت فارل اظهار کرد: شرکت فارل با برند اختصاصی در حوزه صنعت ساختمان، پوشاک و چرم به کشورهای منطقه از جمله اقلیم کردستان عراق، ارمنستان، ترکیه، آذربایجان، روسیه و عمان پیشتاز است.

نسرین یوسفی در حاشیه نمایشگاه محصولات شرکت فارل در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: شرکت فارل علاوه بر صنعت ساختمان در پوشاک نیز فعالیت خود را آغاز کرده است به طوری که در حال حاضر برند پوشاک فارل توانسته‌ از برندهای خارجی نیز پیشی بگیرد.

وی افزود: با راه‌اندازی خط تولید پوشاک، چندین کارگاه ورشکسته یا روبه ورشکستگی احیا شده است.

مدیرعامل شرکت فارل با بیان اینکه در حال حاضر۴۰ نفر از کارکنان این شرکت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، اضافه کرد: برای ۱۰۰ نفر دیگر نیز به صورت مستقیم و غیرمستقیم بستر لازم برای اشتغال فراهم شده است.

یوسفی سپس از افتتاح خط تولید کیف و چرم شرکت فارل خبر داد و خاطرنشان کرد: تولید کیف و چرم با طرح‌های اختصاصی و منحصر به فرد آغاز شده و محصولات شرکت به کشور روسیه صادر می‌شود.

وی ادامه داد: امروز چرم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به همین خاطر برگزاری این نمایشگاه را فرصت بسیار خوبی برای آشنایی هرچه بیشتر دست‌اندرکاران این صنعت با تازه‌ها و نیز توانمندی‌های موجود می‌دانیم.

مدیرعامل شرکت فارل معرفی محصولات جدید و آشنایی با مشتریان بالقوه و جدید را نیز از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد.

نمایشگاه محصولات شرکت فارل امروز در هتل آنا ارومیه برپا و از محصولات چرم شرکت رونمایی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات