NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

در اسفندماه برگزار می‌شود؛

میزبانی آذربایجان‌غربی از رقابت‌های کبدی جوانان جهان

تاریخ انتشار: 1401/10/24 | 11:29

استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به میزبانی استان از رقابت‌های کبدی جوانان جهان در اسفند امسال گفت: این امر بخشی از دیپلماسی فعال ورزشی است که باید به بهترین شکل برگزار شود.

 به گزارش خبرنگار نای قلم، محمدصادق معتمدیان امروز در چهارمین جلسه شورای ورزش آذربایجان‌غربی که با موضوع هماهنگی برای برگزاری مسابقات جهانی کبدی جوانان جهان در ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم میزبان خوبی برای جوانان حاضر از جای جای جهان در این رقابت‌ها باشیم.

وی ادامه داد: باید با استفاده از این میزبانی، ظرفیت‌های آذربایجان غربی را در بخش‌های مختلف به میهمانان بشناسانیم.

استاندار آذربایجان‌غربی‌ با بیان اینکه این استان ظرفیت قابل توجهی در میزبانی از میهمانان داخلی و خارجی دارد، اظهار کرد: ما از نظر زیرساختی مشکلی برای میزبانی نداریم ولی باید هماهنگی‌های لازم در این خصوص صورت گیرد.

معتمدیان همچنین با تاکید بر انجام برنامه‌های جانبی و بازدید از ظرفیت‌های گردشگری استان در حاشیه رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان گفت: ورزشکاران و مسوولان حاضر در این رقابت‌ها می‌توانند سفرای بسیار خوبی از این استان برای کشورهای مختلف باشند.

وی اضافه کرد: یکی از پیام‌های روشن و مهمی که میزبانی این رقابت‌ها دارد، امنیت قابل توجه موجود در آذربایجان غربی و کشور است.

معتمدیان یادآور شد: همچنین در حوزه اطلاع رسانی این رقابت‌ها و جلسات حاشیه‌ای آن باید کارهای لازم با استفاده از همه ظرفیت‌ها صورت گیرد تا بتوانیم شاهد حضور پرشور مردم ورزش دوست در این رقابت‌ها باشیم.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/

ارسال نظرات