NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

امروز ؛

رژه نیروهای مسلح در ارومیه برگزار شد

تاریخ انتشار: 1401/06/31 | 12:59

آیین سان و رژه نیروهای مسلح و یگان‌های منتخب از نیروهای مسلح، با حضور مسوولان استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی در خیابان ورزش ارومیه برگزار شد.

به گزارش نای قلم، یگان‌های نمونه ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی و فرمانده مرزبانی مستقر در ارومیه در این آیین از مقابل کلام الله مجید و تمثال مبارک امام راحل و مقام معظم رهبری رژه رفتند و عزت و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این آئین گفت: ملت ایران بیش از ۴۰ سال در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرده است و این مقاومت همچنان ادامه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی اظهار کرد: ملت ایران ۴۰ سال است که در مقابل دشمنی های استکبار جهانی با تمام توان ایستاده و از این به بعد هم ایستادگی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه مسیر ملت ایران مسیر حق و عدالت است، تصریح کرد: دشمن با تحریک صدام برای جنگ با ملت ایران اوج دشمنی و عداوت خود را به نمایش گذاشت اما دفاع جانانه ملت ایران به آنها درس عبرت بزرگی داد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: بعد از جنگ تحمیلی نیز دشمنی و جنگ استکبار جهانی با ملت ایران ادامه داشته و در هر مقطع از زمان با توطئه و آشوب و درگیری خواستند بر ایران پیروز شوند اما با ایستادگی ملت ایران و اتکای ملت به وعده صادق خداوند که پیروزی با حق است، نتوانستند ضربه ای به این ملت مقاوم بزنند.

وی اظهار کرد: این وعده خداوند است که باید با کسانی که در مسیر کفر و شیطان هستند جنگید و آنها را شکست داد و نگذاشت حیله شیطان بر حق غالب شود.

امام جمعه ارومیه یادآور شد: ایران در چهار دهه گذشته در همه عرصه ها سرافراز بوده و خواهد بود و دشمنان داخلی و خارجی همچون همیشه در این جنگ شکست خواهند خورد.

وی ادامه داد: دفاع مقدس نشان داد که با ایستادگی و توکل بر خدا و ایمان به وعده الهی می توان بر تمام قدرت‌های جهانی و استکبار جهانی پیروز شد.

کد خبرنگار: 983125

انتهای پیام/

ارسال نظرات