NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی:

امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است

تاریخ انتشار: 1401/06/03 | 22:02

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: امنیت مردم در همه حوزه‌ها خط قرمز دستگاه قضایی است و همه همکاران دادگستری و نیروهای انتظامی و امنیتی برای تامین و ارتقای آن باید تلاش کنند.

به گزارش نای قلم، ناصر عتباتی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دادگاه بخش محمدیار با بیان اینکه باید نسبت به تحرکات اراذل و اوباش با جدیت برخورد کرد، اظهار کرد: برای این افراد نه تنها مجازات‌های جایگزین های حبس و تخفیفات قانونی شامل نمی‌شود بلکه با شدت نیز با آنها برخورد می‌شود.

وی همچنین بر اعلام همکاری و همراهی تمام مجموعه های حوزه قضایی برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد و گفت: دستگاه قضایی ظرفیت بالایی در کمک به مدیران و حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغال و در تمام حوزه ها دارد که می باید از این ظرفیت ها با همکاری تمامی دستگاه‌ها در حوزه خدمت رسانی استفاده کرد.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار کرد: قطعا تغییر و تحول در نظام مقدس جمهوری اسلامی به سمت تعالی و ارتقای خدمت به مردم در راستای رضایتمندی آنان که یکی از ویژگی‌های این نظام مقدس است.

عتباتی ادامه داد: از رییس جدید حوزه قضایی محمدیار انتظار می‌رود در کنار مردم باشد و برای خدمت به مردم تلاش کند چرا که هدف جلب رضایتمندی خداوند در خدمت صادقانه و بی منت به مردم است.

وی افزود: در همین راستا توجه به اقدامات پیشگیری با استفاده از ظرفیت‌های موجود، تسریع در رسیدگی‌ها، توجه به اتقان آرا، مراقبت حقوق عامه و بیت المال، اجرایی کردن سیاستهای کاهش جمعیت کیفری و توسعه صلح و سازش با استفاده از ظرفیت‌های موجود همچون شوراهای حل اختلاف و هسته‌های جهادی بخشایش باید مورد توجه قرار گیرد

در ادامه این مراسم حکم امیر جباری رییس جدید دادگاه بخش محمدیار توسط رییس کل دادگستری آذربایجان غربی به وی اعطا و با تقدیم لوح تقدیر از زحمات افشین بنیادپور رییس سابق دادگاه این بخش تجلیل به عمل آمد.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/

ارسال نظرات