NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

.

حمایت مجمع نیروهای خط امام از مسعود پزشکیان

تاریخ انتشار: 1403/03/21 | 14:07

مجمع نیروهای خط امام در بیانیه‌ای از مسعود پزشکیان برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کرد.

به گزارش نای قلم، متن بیانیه به شرح زیر است:‌

اعلام اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جامعه را در مرحله قضاوت و تصمیم قرار داده است. تصمیمی که پیوندی عمیق با آینده دارد.

مردم ایران در فشار مشکلات اقتصادی و بی‌تدبیری‌هایی که زندگی روزمره آن‌ها را بیش از هر زمان دیگری دچار سختی و رنج بی پایان نموده و امیدشان به آینده را در معرض تهدید قرار داده است، چشم انتظار دولتی هستند که آن‌‌ها را از این تنگنای جان فرسا خارج کرده و کرامتشان را پاس بدارد و رفاه اجتماعی و اعتماد عمومی و اخلاق و امنیت ملی و تعاملات بین‌المللی را ارتقا بخشد.

مجمع نیروهای خط امام ضمن تاکید بر مواضع قبلی خود در نقد روندهای غلط سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و مخالفت با برخوردهای ناصوابی که مردم را به سوی عدم شرکت در انتخابات سوق داد، اذعان می‌کند که کوشش برای تشکیل دولتی خردگرا و توسعه محور که بتواند از همۀ ظرفیت‌های علمی و اجرایی کشور بدون تنگ‌نظری‌های سیاسی و باندی بهره ببرد، برای اصلاح به صواب نزدیکتر است تا عدم شرکت در انتخابات.

بر این اساس حمایت خود را از فرزند غیور ایران بزرگ، انسان مومن، دانشمند فرهیخته، مدیر توانمند، سیاستمدار با اخلاق و پاک دست جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان اعلام کرده و از آحاد مردم و اقشار مختلف خصوصاً جوانان عزیز درخواست می‌کند برای عبور از وضع فعلی به صحنه آمده و هرکس به سهم خود در راه پیشگیری از تداوم افراط گرایی و روندهای ناصحیح در اداره کشور برای بالا رفتن آراء دکتر پزشکیان کوشش کند.

والسلام

مجمع نیروهای خط امام

۲۱خرداد۱۴۰۳

انتهای پیام/

ارسال نظرات