1399/05/12

اجرای 12 قرارداد سرمایه گذاری در ارومیه

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری ارومیه گفت: 12 قرارداد سرمایه گذاری در سطح شهر ارومیه در دست اقدام است .

به گزارش نای قلم، رضا مشهدی کشتیبان در گفتگویی اظهار کرد: کارهای اولیه برخی از این قراردادهای سرمایه گذاری چون احداث سرویس های بهداشتی جدید، بسترسازی جهت ایجاد ایستگاه های ورزش در پارک ها، راه اندازی زیپ لاین در پارک جنگلی و احداث بازارچه فرهنگیان انجام شده است .

وی احداث پل‌های عابر پیاده غیرمکانیزه، احداث سرویس‌های بهداشتی مدرن، احداث پمپ بنزین، ساخت مجتمع تجاری، خدماتی و مسکونی اوریاد، پروژه سیتادیوم، میدان امام(ره)،  شهرک ویلایی اسپیرو و مجتمع مسکونی و تجاری را ازجمله پروژه‌های سرمایه‌گذاری در حال اجرا درشهر ارومیه عنوان کرد.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری ارومیه در ادامه با اشاره به راه اندازی سیستم جامع الکترونیک حمل و نقل، بیان کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی ارومیه مجهز به سیستم های نوین پرداخت الکترونیکی کرایه و سامانه مانیتوریتگ می شوند.

وی افزود: همچنین در این سیستم به تدریج کارت‌های قبلی اتوبوس از چرخه خارج و کارت‌ شهروندی با تکنولوژی روز جایگزین آنها می‌شوند.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری با اشاره به راه اندازی کارت شهروندی با هدف ارتقاء رفاه شهروندان گفت: در این کارت های شهروندی که بیشتر خدمات شهری در آن آپلود شده و شهروندان می توانند از این کارت به عنوان کیف پول الکترونیکی هوشمند خریدهای خود را انجام دهند.

انتهای پیام/دانلود فایل word