1399/07/14

آسفالت‌ریزی، رنگ‌آمیزی جداول و لایروبی جوب‌ها تا پیش از بارش‌ها

شهردار ارومیه گفت: فعالیت های جهادی از قبیل آسفالت ریزی در معابر شهری، ترمیم، لکه‌گیری، شن‌ریزی و زیرسازی معابر خاکی را تا پیش از بارش‌ها با جدیت ادامه دارد.

به گزارش نای قلم، محمد حضرت پور در گفتگویی با توجه به آغاز فعالیت های جهادی جهت ساماندهی برخی امور در سطح شهر و مناطق، اظهار کرد: شهرداری ارومیه تا پیش از آغاز بارش های پاییزی اهداف از پیش برنامه ریزی شده خود را به سرانجام می رساند.

وی افزود: از این رو به طور جدی مد نظر قرار داده ایم.

شهردار ارومیه گفت: معاونت فنی و عمرانی، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و مناطق 5 گانه شهرداری موظف شده اند تا پیش از بارش‌ها و با تمامی توان در هر منطقه به مدت سه روز به امر آسفالت ریزی، ترمیم و لکه گیری و همچنین شن ریزی کوچه های خاکی اقدام کنند.

حضرت پور ادامه داد: نظارت جدی بر این کار وجود دارد و کوچه ها و معابری که شناسایی شده و دستور رسیدگی به وضعیت آنها داده شده است به طور مرتب مورد بازرسی قرار می گیرد.

وی یادآور شد: همچنین با هدف صرفه جویی در هزینه ها کار رنگ آمیزی جداول خیابان‌ها، بلوارها و معابر شهری با قوت ادامه دارد و پس از خیابان‌های اصلی شهر، جداول معابر 24 متری و سپس به ترتیب اولویت سایر معابر توسط پرسنل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری رنگ آمیزی می شود.

حضرت پور اظهار کرد: از سویی با توجه به اهمیت چراغ های راهنمایی و رانندگی در کنترل ترافیک شهری، کار تعمیر، مرمت و نوسازی این چراغ‌ها توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک آغاز شده است.

شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت پسماند نیز با توجه به پیشگیری و جلوگیری از هرگونه انسداد کانال‌های جمع آوری آب‌های سطحی و آبگرفتگی در معابر، کار لایروبی جوب ها و کانال‌ها را به طور گسترده آغاز کرده و تا پیش از آغاز بارش های پاییزی به اتمام می رسد تا مشکل چندانی در سطح شهر را شاهد نباشیم.

انتهای پیام/دانلود فایل word