1399/05/08

اجرای نزدیک به ۳۹ کیلومتر آسفالت راه روستایی سلماس

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و هیات همراه در دیدار با نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی از آسفالت نزدیک به ۳۹ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان سلماس در قالب طرح ابرار خبر داد.

 به گزارش نای قلم، ارسلان شکری در این دیدار با اشاره به تصویب اعطای قیر رایگان جهت آسفالت راه های روستایی در مجلس شورای اسلامی این کار را عامل تحولی بزرگ در آسفالت راه های روستایی و محرومیت زدایی از این‌ مناطق دانست.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده نزدیک به ۳۹ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان سلماس نیز در برنامه ملی طرح ابرار آسفالت می شود.

شکری تصریح کرد: تکمیل راه روستایی داراب دلزی به طول شش و نیم کیلومتر، تکمیل راه روستایی دریک - گل آدم - گبر آباد به طول ۱۵ کیلومتر و تکمیل راه روستایی سه راهی مانه خرپه - شناتال به طول ۱۰ کیلومتر از مهمترین محورهای روستایی شهرستان سلماس است که طرح ابرار در آن اجرایی می شود.

وی در مورد پروژه های لکه گیری و روکش آسفالت در شهرستان سلماس گفت: لکه گیری و روکش آسفالت محور روستایی کلشان به طول شش کیلومتر و محور روستایی کوزه رش به طول نزدیک به پنج کیلومتر از مهمترین پروژه های این حوزه است.

 این مقام مسئول از تعریض و بهسازی محور مغانجوق به طول بالغ بر ۲ کیلومتر، احداث تقاطع تمر و احداث تقاطع آبگرم  در جهت ایمن سازی و حذف نقاط پر حادثه را به عنوان سایر پروژه های مهم راهداری شهرستان سلماس یاد کرد.

 سردار رضازاده نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با مثبت ارزیابی کردن اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در شهرستان سلماس بر تسریع انجام پروژه ها و تلاش در جهت جذب بودجه های لازم تاکید کرد.

انتهای پیام/دانلود فایل word