1398/11/29

برگزاری مسابقات والیبال بسیج کارمندان ادارات آذربایجان غربی

مسابقات والیبال بسیج کارمندان ادارات آذربایجان غربی به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در ارومیه برگزار شد.

به گزارش نای قلم، دومین دوره مسابقات بسیج اقشار ادارات گرامیداشت (سردار دلها) سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور۱۴تیم از نهادها و ارگان های استان در دو گروه که در گروه یک: توزیع برق، بنیاد شهید، شهرداری منطقه۳، اداره کل زندان ها، بانک ملی، جهاد کشاورزی، آب منطقه ای و در گروه دو: شهرداری منطقه۴، مهندسی سپاه شهدا، بیمه ایران، مشاغل شهری شهرداری، مدیریت پسماند، بانک تجارت، کمیته امداد قرار گرفتند.

این مسابقات در مرحله مقدماتی به صورت دوره ای برگزار شد که تیم های بانک مای و آب منطقه ای و مدیریت پسماند شهرداری و مهندسی سپاه شهدا از گروه های یک و دو به عنوان تیم های اول ودوم به مرحله ضربدری راه یافتند.

در مرحله ضربدری تیم های والیبال بانک ملی و شرکت آب منطقه ای توانستند بر رقبای قدر خود فایق آمده وبه فینال راه یابند.

در دیدار رده بندی که به قضاوت اکبرشرقی و کامبیز جعفرزاده برگزار شد تیم مهندسی سپاه شهدا توانست دو برصفر بر مدیریت پسماند شهرداری غلبه کرده و به مقام سوم دست یابد.

دیدار فینال که با حضور مسئولان و علاقمندان مشتاق والیبال در تالار زیبای آب منطقه ای استان به قضاوت تورج دثا و مرتضی فتوحی برگزار شد، تیم خوب بانک ملی استان توانست در یک بازی نزدیک و پایاپای از سد تیم آب منطقه ای با نتیجه دو بر یک عبور کرده و قهرمان این دوره شد و بازیگران شایسته آب منطقه ای به نایب قهرمانی بسنده کردند.

در مراسم اختتامیه آیاتی ازکلام ا... مجید توسط رضا حسنی ازقاریان خوب قرآن تلاوت شد و سپس سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران با احترام و نهایتا تشویق حاضران درسالن طنین انداز شد که در ادامه سرهنگ آیدین ولیزاده مسئول برگزاری مسابقات بصورت جامع گزارش مسابقات را به سمع ونظر حاضرین در مراسم قرائت کردند.

این دوره ازمسابقات از ۱۸ دی ماه به شکل مطلوب آغاز و تا ۲۳ بهمن ماه به اتمام رسید و ۴۶ بازی در یک فضای بسیار صمیمی و باشور و نشاط مثال زدنی و بدون هیچگونه حادثه و حاشیه با نظم و ترتیب خوبی انجام پذیرفت.

جوایز تیم های برتر توسط سرهنگ رضا علی نژاد (مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه شهدا) مهندس طالبیان و مهندس رهبردین (معاونت مالی پشتیبانی و معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان) پیمان رضایی رییس هیات والیبال ارومیه و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه و افشین خدایاری دبیر هیات استان و علیرضا جداری پیشکسوت ورزش ارومیه که شامل (کاپ و حکم قهرمانی و جوایز ارزنده و نقدی) به سرگروه های تیم اول محمدهمت پور(بانک ملی) بهمن رضایی(آب منطقه ای) حاج رمضانی(مهندسی سپاه شهدا) اهداء کردند.

به یاسر رهبردین مسئول پایگاه مولای متقیان (ع) و مجید اسدی هر دو از شرکت آب منطقه ای بخاطر تلاش وهمکاری خوب شان لوح سپاس اهداء شد.

به گفته اکثر صاحب نظران و اعضاء تیم های شرکت کننده ضمن قدردانی وتقدیر از برگزاری چنین مسابقاتی و تداوم و استمرار آن از مسئولان امر درخواست کردند و سطح مسابقات از لحاظ کیفی بسیار خوب و بالایی بود و حضور ۱۴ تیم نشانگر استقبال خوب از لحاظ کمی داشت.

این مسابقات به همت سازمان بسیج کارمندان سپاه شهدا و با همکاری هیات والیبال استان و ارومیه و به میزبانی شرکت آب منطقه ای استان و مدیریت و حراست وروابط عمومی و باشگاه و هیات پزشکی ورزشی انجام شد و فریدون شیربیگی سرپرست فنی و بدلی پزشکیار مسابقات بودند.

محمدهمت پور (کاپیتان) رضا یعقوب زاده، محمدباقرمحمدی، آرمین مردان زاده، پوریااسماعیلی، جمال صمدپور، میرمحمدموسوی، رضاروحی، مرتضی مهردادنیا، امین دانشفراعضاء تیم بانک ملی استان بودند و در تیم شرکت آب منطقه ای استان: بهمن رضایی ( کاپیتان) حسن شوکتی، مجیداسدی، موسی نوری، توحید علیپور، هادی رضایی، وحید جواندوست؛ رضاحسنی، رضانعمت تمرر، ابراهیم حسن زاده، امیررستمی ، یاسر رهبردین (سرپرست) تشکیل می دادند.

انتهای پیام/دانلود فایل word