1398/07/07

تخصیص اعتبار به طرح های آبخیزداری در شهرستان های پلدشت و شوط

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: سال گذشته از محل صندوق توسعه ملی بالغ بر 10 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های آبخیزداری به شهرستان شوط تخصیص یافته است.

به گزارش نای قلم، میرصمد موسوی در دیدار با فرمانداران شهرستان های پلدشت و شوط اظهار کرد: شهرستان شوط پتانسیل خوبی برای توسعه عرصه های ملی دارد.

عبداللهی فرماندار شهرستان شوط نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت منابع طبیعی در توسعه اقتصادی و اجتماعی شهرستان گفت: حفاظت از عرصه های ملی از اولویت های کاری بوده و با تمام توان در راستای صیانت و احیای عرصه های ملی قدم خواهیم برداشت.

وی افزود: با رفع برخی کمبودهای منابع طبیعی شهرستان بخصوص در بخش نیروی انسانی باید توجه بیشتری به این مقوله داشت و در تلاش هستیم با ارتقای اعتبارات شهرستانی همگام با اعتبارات ملی اجرای طرح های منابع طبیعی در عرصه های ملی شهرستان را بیش از پیش توسعه دهیم.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی سپس با حضور در شهرستان پلدشت ضمن بازدید از طرح های آبخیزداری به دیدار فرماندار این شهرستان رفت و با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

در این دیدار موسوی با تاکید بر اجرای طرح های آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی گفت: در شهرستان پلدشت بالغ بر 120 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی در سال گذشته برای اجرای طرح های آبخیزداری تخصیص داده شد که امسال نیز این اعتبارات ادامه خواهد داشت.

وی اظهار امیدواری کرد با همت و پشتیبانی مسئولان محلی اعتبارات شهرستانی منابع طبیعی نیز دراین خصوص تخصیص یابد تا شاهد پویایی بیشتر عرصه های ملی در این شهرستان باشیم.

فرماندار شهرستان پلدشت نیز با تقدیر از فعالان عرصه های ملی گفت: موضوع منابع طبیعی و مسائل زیست محیطی از حساسیت های فرمانداری شهرستان پلدشت بوده و تمام قد برای صیانت و احیاء عرصه های ملی ایستاده ایم و با امکانات موجود تلاش خواهیم کرد که میراث دار خوبی برای نسل های آتی باشیم.

صفری افزود: با توجه به شرایط منطقه پلدشت و مرزی بودن آن باید از سرمایه گذاری در بخش منابع طبیعی استقبال کرد و ما نیز تلاشمان بر این خواهد بود تا اعتبارات حفاظتی و احیایی بخش منابع طبیعی از محل اعتبارات شهرستانی ارتقا یابد تا شاهد رشد منطقه و رفاه بیشتر مردم باشیم.

انتهای پیام/دانلود فایل word