1400/04/05

عاملان توزیع مواد مخدر در مهاباد در دام پلیس افتادند

جانشین انتظامی مهاباد از دستگیری عاملان فروش مواد مخدر و کشف یک قبضه سلاح جنگی و یک ورق دینار جعلی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نای قلم، سرهنگ سردار علیزاده در گفتگویی اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان فعالیت می‌کند بررسی موضوع، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

علیزاده با بیان اینکه در تحقیقات صورت گرفته صحت موضوع محرز و مشخص شد، فرد مورد نظر در منزلش حضور دارد، افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام که پس از تفتیش و بازرسی مقدار ۱۱۳ گرم مواد مخدر چهار عدد پایپ استعمال مواد مخدر شیشه مقدار ۵۰ سانت شیشه و ورق دینار جعلی و یک قبضه سلاح رولور شش تیری کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: در این راستا ۲ متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

علیزاده تاکید کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهاد‌های مسئول با نیروی انتظامی است.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/دانلود فایل word