گزارش و گفتگو
۱۳۹۹/۰۹/۲۸          اعزام مشمولان وظیفه عمومی به مراکز آموزشی در دی‌ماه ۱۳۹۹

معاون وظیفه عمومی استان آذربایجان غربی از اعزام مشمولان در روزهای اول و سوم دی ماه ۹۹ خبر داد.

به گزارش نای قلم، سرهنگ سجاد قربان نژاد در گفتگوی اختصاصی اظهار کرد: مشمولان باید راس ساعت ۰۷:۰۰ در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان واقع در جاده سلماس، خیابان شهید قلی‌پور، پایین‌تر از ستاد فرماندهی انتظامی استان حضور داشته باشند.

وی اضافه کرد: مشمولان در روز اعزام به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا، ماسک، دستکش و جیره غذایی خشک بین راهی همراه داشته و اقدامات بهداشت فردی لازم از قبیل کوتاه کردن موی سر، گرفتن ناخن‌ها و غیره را قبل از اعزام انجام دهند.

قربان‌نژاد ادامه داد: مشمولان به منظور رعایت نکات بهداشتی، وسایل شخصی و بهداشتی استحمام، قاشق و چنگال، لیوان، ناخن‌گیر، لباس زیر، کارت تلفن و غیره را به همراه داشته باشند.

وی تصریح کرد: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح با توجه به اینکه اعزام به مرخصی سربازان در طول دوره به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا امکان‌پذیر نخواهد بود لذا مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز مانند برگ اعزام، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص متاهلان، پدر نظامی شاغل یا بازنشسته، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای 25 درصد و خانواده درجه یک شهدا و غیره را همراه خود داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی استان  در پایان از خانواده مشمولان خواست، به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از ازدحام جمعیت در روز اعزام، از حضور و استقرار برای بدرقه اکیداً خودداری کنند تا اعزام سربازان در صحت و سلامتی کامل صورت گیرد و مشکلی برای خانواده‌ها پیش نیاید.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش گفتگو و گزارش اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا