گزارش و گفتگو
۱۳۹۹/۰۸/۱۸          تردد در مبادی ورودی و خروجی به آذربایجان غربی کاهش یافت

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: با اعمال محدودیت‌های کرونایی از ۱۲ آبان ماه سال جاری تاکنون تردد در مبادی ورودی و خروجی به استان بالغ بر ۳۵ درصد کاهش یافته است.

به گزارش نای قلم، بابک قهرمانی در گفتگوی اختصاصی اظهار کرد: در بازه زمانی ۱۲ الی ۱۷ آبان سال گذشته ۵۳۱ هزار و ۴۳۷ تردد در مبادی ورودی و خروجی استان به ثبت رسیده بود که با اعمال محدودیت‌های کرونایی این میزان در ماه جاری به ۳۵۵ هزار و ۹۶۱ تردد رسید.

وی یادآور شد: بیشترین تردد در محدوده زمانی محدودیت‌های کرونای در محور سقز – بوکان با ۳۸ هزار تعداد و کمترین تردد در محور سه راهی ایواوغلی با ۴۵۰۰ تردد به ثبت رسیده است.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی اضافه کرد: بیشترین میزان کاهش تردد در مبادی ورودی و خروجی استان از زمان اعمال محدودیت های کرونایی را در محور سلماس – تسوج با ۱۷۰ درصد ، میاندوآب – ملکان با ۶۴ درصد و پل میانگذر ارومیه با ۵۰ درصد شاهد هستیم.

در پی شیوع قابل توجه بیماری کرونا در کشور، از ساعت ۱۲ ظهر روز ۱۲ آبان تا ۲۴ روز ۱۶ آبان محدودیت‌های تردد بین شهری در آذربایجان‌غربی اعمال شد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش گفتگو و گزارش اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا