گزارش و گفتگو
۱۳۹۹/۰۸/۰۶          مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تمدید شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه جهت ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی تا هفتم آبان ماه فرصت دارند.

به گزارش نای قلم، حجت‌الاسلام ناصر خدایاری در گفتگویی اظهار کرد: آن دسته ازاعضای صندوق که تا کنون موفق به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی نشده اند تا هفتم آبان ماه  فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی صندوق  به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام کنند ضمن اینکه این مهلت تمدید نمی‌شود.

وی افزود: امسال نیز بیمه تکمیلی در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش ها و حـق بیمـه متنوع برقرار شده است و متقاضیان جدید و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح ها را تا پایان قرارداد دارند.

او ادامه داد: اعضایی که بیمه تکمیلی فصل تابستان آنها از سوی صندوق تمدید شد تا پایان قرارداد از مزایای بیمه تکمیلی طرح قبلی برخوردار می شوند و امکان تغییر طرح میسر نیست.

به گفته خدایاری؛ ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران کشور از 22 مهرآغاز و تا 2 آبان ماه ادامه داشت که پس از افزایش تقاضا و پایان زمان مذکور مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه کشور تا هفتم آبان ماه تمدید شد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش گفتگو و گزارش اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا