گزارش و گفتگو
۱۳۹۹/۰۵/۲۰          راه اندازی سامانه آموزش مجازی زبان های خارجی گامی نو در آموزش های مجازی

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: راه اندازی سامانه آموزش مجازی زبان های خارجی در جهاد دانشگاهی استان گامی نو در آموزش های مجازی است.

به گزارش نای قلم، سیدجعفر ایرانی در گفتگویی اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در انتهای سال گذشته آموزش های جهاددانشگاهی نه تنها تعطیل نشد، بلکه ابعاد جدیدی به خود گرفت و توسعه پیدا کرد در این راستا با راه اندازی شبکه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی و فراهم سازی بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری ارائه آموزش های مجازی جلوه ی نو و جدیدی از مدیریت و تلاش جهادی جهادگران دانشگاهی به خود گرفت .

وی افزود: جهاد دانشگاهی افتخار دارد اولین و به روزترین سامانه ارائه آموزش های آنلاین و مجازی بومی را راه اندازی کرده و علاوه بر اینکه فراگیران خود را تحت پوشش قرارداده است زمینه را برای بهره مندی سایر موسسات آموزش عالی و متقاضی فراهم ساخته و نیز آموزش های بنیادین و عملی خود را به دل روستاها و تمام شهرهای مختلف استان گسترش دهد و محدودیت های زمانی و مکانی ارائه آموزشها را در نوردد.

ایرانی با اشاره به اینکه ثبت نام دوره های مجازی زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی تا 23 مرداد ادامه دارد افزود: فراگیران و علاقمندان محترم می توانند با مراجعه به سایت http://jdrooyesh.ir/rooyesh در دوره های مختلف زبان های خارجه ثبت نام کنند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی و در راستای حمایت از فراگیران محترم و مسئولیت اجتماعی این نهاد شهریه این ترم با 28 درصد تخفیف برای تمامی فراگیران اعمال خواهد شد که در نوع خود کم نظیر است.

این سامانه در ترم بهار با استقبال بسیار مناسب فراگیران و اولیا روبه‌رو شد به گونه ای که بالغ بر سه هزار نفر از فراگیران در این سامانه محتواهای آموزشی را دریافت داشته اند .

وی اظهار کرد: یکی دیگر از ظرفیت هایی که کرونا و شیوع این بیماری برای آموزش و توسعه فعالیت های آموزشی ایجاد کرد تولید محتواهای آموزشی فاخر بود که جهاد دانشگاهی توانست برای اینکار با سرمایه گذاری 15 میلیارد ریالی تا کنون 33 مجموعه فاخر در زمینه زبانهای خارجه محتوای مفید و ارزنده تولید و عرضه کند.

وی افزود: جهاد دانشگاهی تمام دانش و توان متخصصین خود را برای ارائه بهترین و متنوع ترین آموزش ها در بستر اینترنت را بکار بسته و تلاش دارد تا رضایت فراگیران و اولیای محترم در حد بالایی فراهم شود و تمام شهروندان تک تک شهرستان های استان می توانند در دوره های این نهاد ثبت نام کنند.

وی اظهار کرد: این نهاد علاوه بر دوره های زبان انگلیسی در سایر دوره های نسخه پیچی و کمک های اولیه، تزریقات و ...، بورس، مهارت آفرینی و پودمان های بین رشته ای و کشاورزی و کارافرینی ارایه خدمت می کند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش گفتگو و گزارش اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا