گزارش و گفتگو
۱۳۹۷/۰۵/۲۹          تعداد کل آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره رضوی اعلام شد

معاون فرهنگی ورسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: پس از پایان مهلت تمدید شده ارسال آثار به جشنواره بین المللی شعر رضوی تعداد کل آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره به 382 اثر رسید.

به گزارش نای قلم، رسول بابازاده در گفتگوی اختصاصی اظهار داشت: 245 نفر آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که 213 نفر از آقایان و 32 نفر از بانوان هستند.

وی افزود: این آثار از استان های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، البرز، تهران، همدان، زنجان، مشهد، مرکزی، خراسان شمالی، خوزستان، کرمانشاه، قزوین، کهکیلویه و بویراحمد، ایلام، مازندران و اهواز به این جشنواره ارسال شده است.

بابازاده ادامه داد: همچنین ٢٠ اثر نیز از کشورهای عراق، آذربایجان و ترکیه به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

به گفته معاون فرهنگی ورسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، تاکنون 9 نفر از عراق، آذربایجان و ترکیه برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی کرده اند.

تعداد آثار رسیده به دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری، 371 اثر بود.

سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری 10 شهریور ماه با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره اهل بیت (ع) و گرامیداشت پدیدآوردگان آثار حوزه فرهنگ رضوی 10 شهریور ماه برگزار می شود.

احادیث، فضایل، مناقب، مودت و سیره پاک حضرت ثامن الحجج(ع) و حضرت فاطمه معصوم (س) و شخصیت زندگانی حضرت شاه چراغ (ع) از محورهای فراخوان جشنواره بین المللی شعر رضوی است.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش گفتگو و گزارش اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا