اخبار
کد خبر : 6522 ۱۳۹۷/۰۷/۰۱   ۲۱:۲۹:۲۷

با همکاری جهاد دانشگاهی استان برگزار می شود؛
ماراتن تولید محتوای دیجیتال برای احیای دریاچه ارومیه

 

نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال برای احیای دریاچه ارومیه با همکاری جهاد دانشگاهی استان آذربایجان غربی در حال برگزاری است.

به گزارش نای قلم، در راستای سیاست‌های احیای دریاچه ارومیه و در راستای استفاده از ظرفیت های فضای سایبری برای احیای دریاچه ارومیه اولین ماراتن تولید محتوای دیجیتال با محورهای وب سایت و شبکه های اجتماعی، فیلم و مستند کاربردی، بازی‌های رایانه ای و انیمیشن، نرم افزارهای تلفن همراه و اینترنت اشیاء برگزار می شود.

برگزار کنندگان این ماراتن اهداف برگزاری این رویداد را فرهنگ سازی در راستای تولید محتوای دیجیتال کاربردی در حوزه آب و دریاچه ارومیه، فرهنگ سازی در راستای تولید محتوای دیجیتال کاربردی در حوزه آب و دریاچه ارومیه، شناسایی توانمندی ها و هدایت استعدادهای جامعه در حوضه تولید محتوا با محوریت دریاچه ارومیه، بسترسازی در جهت کارآفرینی دیجیتال مبتنی بر تولید محتوا، پرورش ایده های خلاقانه در حوزه تولید محتوای دیجیتال با محوریت دریاچه ارومیه، کمک به اصلاح الگوی مصرف آب و تغییر الگوی زندگی و آگاهی بخشی از برنامه ها و اقدامات احیای دریاچه ارومیه و اثرات زیست محیطی و اقتصادی و اجتماعی خشک شدن دریاچه ارومیه عنوان کرده‌اند.

با برنامه ریزی های انجام شده در پاییز ۹۷ برگزار خواهد شد و تلاش دارد تا بخشی از مسئولیت فرهنگ سازی و مستندسازی احیای دریاچه ارومیه را بر عهده می گیرد.

انتهای پیام/


نمایش نظرات
 
ارسال نظرات


 
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا