کیوسک
۱۴۰۰/۰۶/۲۲          واکسیناسیون دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: تمام دانشجویان این دانشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا جهت نوبت‌گیری تزریق واکسن در پایگاه های اختصاصی دانشگاه در سطح استان اقدام کنند.

به گزارش نای قلم، دکتر فرامرز فتح نژاد در گفتگویی اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بارگذاری اطلاعات تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه های مرجع واکسیناسون، فرایند واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه و مهاباد و خوی از اول شهریور ماه سال جاری در سه مرکز واکسیناسیون این دانشگاه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه تأکید کرد: در صورت بروز هرگونه مشکل در سامانه یا روند ثبت‌نام، دانشجویان می‌توانند با در دست داشتن کارت دانشجویی و کارت ملی خود، به پایگاه‌های واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه این مراکز بیش از دو ماه است که واکسیناسیون اساتید، کارکنان و عموم مردم را انجام می دهند، خاطرنشان کرد: دانشجویان سایر شهرها، می توانند با مراجعه به سامانه واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس  http://azadhr.healthehr.ir  نسبت به اخذ نوبت واکسیناسیون اقدام کنند.

فتح نژاد اظهار داشت: با توجه به امکان ثبت نام و بررسی مدارک به صورت حضوری در مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه، آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام اینترنتی در رشته های بدون آزمون مرکز سنجش و پذیرش به نشانی   (www.azmoon.org)  دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه (ثبت نام اولیه) نشده اند می توانند به صورت حضوری این دانشگاه به آدرس کیلومتر 2 جاده فرودگاه مجتمع شماره 3دانشگاه آزاد اسفلامی ارومیه (سایت3) سالن ورزشی شهید امینی مراجعه نمایند.

وی در پایان تأکید کرد: تمامی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی که اقدام به ثبت انتخاب واحد کرده‌اند با در دست داشتن برگه انتخاب واحد و ارائه شماره دانشجویی خود، می توانند با مراجعه به مراکز اختصاصی واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

کد خبرنگار:983125

انتهای پیام/

ارسال نظرات


 
برای دسترسی به آرشیو بخش کیوسک اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا