کیوسک
۱۳۹۸/۰۴/۱۶          ثبت نام جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا پایان تیرماه ادامه دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام جشنواره ملی کارآفرینان برتر از تاریخ هشت خرداد آغاز شده است و تا پایان تیرماه ادامه دارد.

به گزارش نای قلم، رضا نقی زاده در گفتگویی اظهار کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با هدف شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگوی جامعه به آحاد مردم به ویژه جوانان و ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی نسبت به برگزاری این جشنواره به صورت سالانه اقدام می کند.  

وی افزود: رویکرد این جشنواره شناسایی و معرفی بنگاه‌های کسب و کاری بوده که از سال ۹۳ یا قبل از آن و با تکیه بر نوآوری به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال دست یافته باشند، لذا تمام بنگاه‌های کسب و کار بدون محدودیت در اندازه‌های (خرد، کوچک، متوسط و بزرگ) می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.

نقی زاده تصریح کرد: بنگاه‌هایی که حداکثر تا ۱۵ درصد از سهام آن‌ها متعلق به نهاد شرکت‌های دولتی یا عمومی باشد نیز می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند، همچنین کارآفرینانی که در جشنواره کارآفرینان برتر سال‌های ۹۵ یا ۹۶ به عنوان کارآفرین برتر استانی یا ملی انتخاب شده بودند امکان ثبت نام در جشنواره سیزدهم را ندارند.

وی در ادامه گفت: براساس فراخوان ثبت نام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، این جشنواره به‌منظور هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور از تاریخ هشت خرداد آغاز شده است و تا پایان تیرماه ادامه دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی افزود: علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه Karafarinanebartar.ir نسبت به تکمیل و بارگذاری اطلاعات خود اقدام کنند و در صورت لزوم  و کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره استان واقع در بلوار سربازان گمنام خیابان شهید بهشتی منش، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی مراجعه و یا با شماره تلفن 33455970 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش کیوسک اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا