کیوسک
۱۳۹۸/۰۳/۲۷          پرهیز از حواشی برای حفظ همگرایی اصلاح طلبان ضروری است

اعضای شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بر پرهیز از درگیری جریان اصلاح طلب با حاشیه هایی که می تواند همگرایی و وحدت آنها را تحت الشعاع قرار دهد، تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در این جلسه گزارشی از تصمیمات مجلس و انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون‌های خانه ملت و چگونگی نقش آفرینی فراکسیون امید ارائه شد.

اعضای این شورا با ابراز نگرانی از برخی برخوردهای خودسرانه با جلسات سخنرانی اصلاح طلبان از نهادهای ذی ربط خواستار تأمین امنیت این جلسات و بررسی ریشه‌ای برخوردهای صورت گرفته شدند و همه جریان‌های سیاسی را به عمل در چهارچوب قانون دعوت کردند.

در این جلسه همچنین اعضای شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به گذشت بیش از ۱۰ سال از حوادث سال ۸۸ اشاره و تاکید کردند: همچنان می‌توان با تدبیر، مناقشات باقی مانده از این حادثه را مدیریت و از وارد آمدن خسارات بیشتر به کشور جلوگیری کرد.

در جلسه این شورا تصریح شد: با این رویکرد برگزاری علنی دادگاه «محمد رضا خاتمی» می‌تواند مسیری را برای حل این مناقشه پیش روی کشور باز کند.

همچنین دراین جلسه درخصوص ساز و کار بررسی و پایش عملکرد نهادهای برآمده از شورای عالی اصلاح طلبان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و قرار شد درصورت جمع بندی و تصویب نهایی این سازوکار عملیاتی شود.

در این جلسه، با تصویب اعضا تعدادی از رابطان استانی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان انتخاب شدند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش کیوسک اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا