کیوسک
۱۳۹۸/۰۱/۲۸          با انتقال 100 درصد مددجویان شهری کمیته امداد امام خمینی (ره)؛ چتر بیمه همگانی سازمان بیمه سلامت گسترده تر شد

انتقال بیمه پایه درمان مددجویان شهرهای بالای 20 هزار نفر کمیته امداد امام خمینی (ره)  100 درصد مددجویان شهری کمیته امداد خمینی دفترچه بیمه سلامت دریافت می کنند.

به گزارش نای قلم، مهندس موهبتی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در مراسم تبادل تفاهم نامه انتقال مدد جویان شهرهای بالای 20 هزار نفر کمیته امداد امام خمینی (ره) به سازمان بیمه سلامت ایران گفت: ارایه خدمات بیمه درمانی پایه یکسان به تمامی بیمه شدگان از اهداف عالیه سازمان بیمه سلامت ایران است .

وی ادامه داد ردیف بودجه بیمه درمان مددجویان از کمیته امداد به سازمان بیمه سلامت انتقال یافته و این مددجویان در سال 98 بیمه شدگان ما محسوب می شوند و تا پایان اردیبهشت ماه دفترچه های درمانی خود را دریافت می کنند.

فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در این جلسه با بیان اینکه انتقال سرفصل بودجه ای این خدمت که مبلغ آن بالغ بر 500 میلیارد تومان است، اظهار داشت: جمعیت آماری این افراد در سطح کشور یک میلیون نفر است که این آمار از این پس به آمار افراد تحت پوشش بیمه پایه درمان سازمان بیمه سلامت ایران اضافه شد.

یکی از اهداف دولت در کشور تجمیع سازمان های بیمه گر بود تا به یکنواختی دفترچه در جامعه و یکسانی ارایه خدمت به مردم منجر شود که در این راستا انتقال جامعه آماری بیمه شدگان کمیته امداد موجب شد تا کمیته امداد امام خمینی (ره) از گردونه سازمان های بیمه گر پایه در کشور خارج شود.

هزینه چاپ و صدوردفترچه های بیمه سلامت که به ازای هر جلد سه هزار تومان است نیز از سوی کمیته امداد تقبل شده و به سازمان بیمه سلامت ایران پرداخت می شود و بیمه شدگان مددجوی کمیته امداد بابت دریافت دفترچه های بیمه سلامت خود هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش کیوسک اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا