کیوسک
۱۳۹۷/۰۷/۰۷          فراکسیون امید هیچ تصمیمی برای استیضاح رئیس جمهور نگرفته است

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که این فراکسیون هیچ تصمیمی برای استیضاح رئیس جمهور نگرفته و این امر را به نفع و صلاح کشور نمی‌داند.

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر پیگیری استیضاح رئیس جمهور در این فراکسیون اظهار کرد: هر نماینده اختیاراتی دارد و می‌تواند به صورت انفرادی موضوعی را در مجلس پیگیری کنند اما تصمیمات فراکسیونی در ارکان مختلف فراکسیون اتخاذ خواهد شد، اما بحث استیضاح رئیس جمهور حتی در فراکسیون مطرح نشده چه برسد به اینکه در این باره تصمیم گیری شده باشد.

وی اضافه کرد: تصمیمات فراکسیون امید مجلس در شورای مرکزی مجمع عمومی و یا هیئت‌رئیسه اتخاذ می‌شود و حتی در مورد استیضاح وزرا هم مجمع عمومی فراکسیون تصمیم نهایی را اتخاذ می کند چه برسد به اینکه بخواهیم برای استیضاح رئیس جمهور تصمیم بگیریم.

این نماینده مجلس انتشار اخباری در مورد تصمیم فراکسیون امید برای استیضاح رئیس جمهور را بد اخلاقی رسانه ای توصیف کرد و گفت: فراکسیون امید هیئت رئیسه و سخنگو دارد و این تصمیم از اساس کذب محض است.

پارسایی اضافه کرد: مطرح کردن چنین مباحثی در شرایط فعلی به نفع کشور نیست و بیان کذب آن هم خلاف مصالح کشور است.‌

سخنگوی فراکسیون امید در پایان یادآور شد که انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون امید برای سال سوم فعالیت این فراکسیون سه‌شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش کیوسک اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا