کیوسک
۱۳۹۷/۰۶/۰۷          ثبت‌نام وام ضرروری صندوق بازنشستگان کشوری ادامه دارد

ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری که همزمان با آغاز هفته دولت (از اول شهریور ۹۷) آغاز شده، همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری که از روز پنجشنبه اول شهریورماه آغاز شده تا ۳۱ شهریور ۹۷ به مدت یک ماه صرفا در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت.

از قرار معلوم؛ اعتبار تسهیلات وام ضروری بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری ۲۰۰۰ میلیارد تومان است و به این ترتیب سال جاری، وام ضروری به مبلغ ۵ میلیون تومان از سوی بانک صادرات به ۴۰۰ هزار بازنشسته کشوری اعطا می‌شود.

این تسهیلات قرض الحسنه بوده، با کارمزد سالانه ۴ درصد و بازپرداخت آن ۳۶ ماهه است که پس از دریافت وام از حقوق وام گیرنده کسر می‌شود. همچنین مبلغ وام فقط به حساب متقاضی در بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده و از این حساب حقوق بازنشستگی یا وظیفه دریافت می‌کند، واریز خواهد شد.

همچنین اولویت پرداخت وام با افراد بازنشسته‌ای است که تاکنون از این تسهیلات استفاده نکرده‌اند. این تسهیلات در ۱۲ مرحله و به ترتیب اولویت به واجدین شرایط پرداخت خواهد شد. همچنین تسویه حساب قبل از پایان اقساط وام ضروری دریافتی، مشمول مقررات مالی بانک خواهد بود و باید پیش از ثبت نام، اقساط وام‌های قبلی تسویه شده باشد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش کیوسک اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا