برگزیده اخبار
۱۴۰۱/۰۳/۲۹ پرهیز مدیران از پشت میزنشینی

استاندار آذربایجان غربی بر پرهیز مدیران از پشت میزنشینی و اکتفا به برگزاری جلسه پشت درهای بسته تاکید کرد.

به گزارش نای قلم، محمدصادق معتمدیان امروز در بیست و هفتمین یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و در بازدید از کارخانه خوراک دام و طیور آذرکاویان ارومیه، اظهار کرد: احیای واحدهای راکد به منظور افزایش اشتغال از اولویت های مدیریت استان در حمایت از تولید بشمار می رود.

وی افزود: مدیران استانی ضمن پیگیری امورات واحدهای تولیدی و صنعتی از وزراتخانه ها، به صورت میدانی نیز در راستای رفع مشکلات این مجموعه ها گام بردارند.

معتمدیان حمایت از واحدهای راکد استان جهت بازگشت به چرخه تولید را ضروری دانست و تصریح کرد: نگاه دستگاه‌های متولی و بانک‌ها برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی باید بهبود یافته و تلاش برای رفع مشکلات این واحدها به عنوان یک هدف و اولویت، جایگزین برخی سنگ اندازی‌ها شود.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر تسریع در روند صدور مجوزهای لازم و ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی، افزود: امورات واحدهای تولیدی و صنعتی آذربایجان غربی احصاء شده و روند رفع مشکلات و احیای واحدهای راکد و نیمه فعال باید تسریع یابد.

معتمدیان با اشاره به تاکید مقامات عالی و ارکان مختلف کشور بر ضرورت کمک به تولید، خاطرنشان کرد: ناهماهنگی بین دستگاه‌های متولی قابل قبول نبوده و در کنار جذب سرمایه گذاری های جدید، احیای واحدهای راکد و نیمه فعال به عنوان اولویت حمایت از تولید در استان تعریف شده است.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/


 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا