برگزیده اخبار
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در آذربایجان غربی راه اندازی شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت راه اندازی مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در استان، گفت: این موضوع باید تا پایان هفته آینده نهایی شود تا محصولات کشاورزی به صورت مناسب در اختیار عموم قرار گیرد.

به گزارش نای قلم، نادر صادقی در جلسه کارگروه تنظیم بازار با اشاره به استقرار مراکز عرضه مستقیم در سطح استان، اظهار داشت: باید مراکز مستقیم عرضه محصولات کشاورزی در نقاط مختلف استان راه‌اندازی شود و در این رابطه دستگاه‌های ذی‌ربط پیگیری لازم را انجام دهند. طی هفته آینده باید این مسئله نهایی شود تا محصولات به طور مناسب و با هدف کمک به کشاورز و مردم عرضه شود.

وی با بیان این که باید اقدامات و نظارت لازم در بخش تامین نان و آرد با کیفیت توسط دستگاه‌های ذی‌ربط انجام گیرد، افزود: وارد کردن آرد از سایر استان‌ها نباید به گونه‌ای باشد تا بحث عرضه و تقاضا و تعادل بازار از بین برود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: اصل مهم در واردات و تولید آرد کیفیت محصول و در نهایت رضایت‌مندی مشتری از کالا است که در صورت عدم تأمین در داخل استان بایستی اجازه داده شود تا بازار روند عادی خود را طی کند.

صادقی تاکید کرد: ورود دستگاه‌های مربوطه به بحث تنظیم بازار بویژه کالاهای اساسی باید منتج به نتیجه شود.

انتهای پیام/


 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا