برگزیده اخبار
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ زنگ شروع فرآیند انتخابات مجلس نواخته شد

زنگ شروع فرآیند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در17 شهرستان آذربایجان غربی صبح امروز یکشنبه به صدا در آمد و تا روز شنبه ۱۶‌ آذرماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر ادامه دارد.

به گزارش نای قلم، رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی در گفتگویی اظهار کرد: داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در آذربایجان‌غربی می‌توانند از امروز تا شانزدهم آذرماه جاری از ساعت هشت صبح تا ۱۸ برای ثبت‌نام به مراکز حوزه‌های دهگانه انتخابیه در استان مراجعه کنند.

علی مصطفوی از داوطلبان انتخاباتی خواست تا برای سهولت ثبت‌نام و اجتناب از هرگونه معطلی به هنگام مراجعه برای ثبت‌نام، اصل مدارک اعلام شده و لازم از قبیل کارت ملی، شناسنامه، عکس و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن و همچنین پایان خدمت را همراه داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌غربی در زمینه امکان تمدید زمان ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس گفت: از نظر قانونی، ثبت‌نام در چارچوب زمان‌بندی از قبل اعلام شده انجام می‌شود.

او ادامه داد: 10 مرکز حوزه انتخابیه در ۱۷ شهرستان آذربایجان‌غربی برای ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم وجود دارد.

انتهای پیام/


 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا