برگزیده اخبار
۱۳۹۸/۰۶/۲۴ وزارت کشور تصمیمی برای تقسیمات کشوری در آذربایجان غربی ندارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: وزارت کشور تصمیم جدیدی برای تقسیمات کشوری در سطح کشور و آذربایجان غربی ندارد.

 به گزارش نای قلم، علی مصطفوی در چهارمین جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم این موضوع را دست‌آویز تبلیغاتی قرار ندهند و فرمانداران در صورت مشاهده تذکر لازم را به این کاندیداها بدهند.

وی زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانتداری و بی‌طرفی را چهار اصل مهم و اساسی در انتخابات پیش رو دانست و افزود: مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات باید این اصول را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مصطفوی با تاکید بر اینکه براساس قانون هرگونه استفاده از امکانات دولتی در انتخابات به نفع کاندیداها ممنوع است، افزود: مجریان انتخابات ممنوعیت استفاده از وسایل وزارتخانه‌ها و ادارات وابسته به دولت و سازمان‌هایی که از بودجه عمومی استفاده می‌کنند را مورد توجه قرار دهند تا هیچ شائبه ای بر طرفداری دولت از کاندیداهای انتخابات ایجاد نشود.

وی با اشاره به اینکه طبق برنامه زمانی ۱۰ تا ۱۶ آذر سال جاری زمان ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم اعلام شده است، اضافه کرد: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات قانونمند با مشارکت حداکثری مردم در استان اندیشیده شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: به فرمانداران نیز ابلاغ می‌شود تا محل‌های اخذ رای را به خوبی آسیب‌شناسی کنند تا در زمان برگزاری انتخابات از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

در این جلسه روسای کیته های ستاد انتخابات و فرمانداران ارومیه و پیرانشهر آخرین گزارش از برنامه ها و فعالیت های خود را ارائه کردند.

انتهای پیام/


 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا