برگزیده اخبار
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ دومین جشنواره بیدمشک در ارومیه برگزار می شود

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه از برگزاری دومین جشنواره بیدمشک با هدف برندسازی این محصول خبر داد.

به گزارش نای قلم، علی اصغر احمدزاده در گفتگویی با اعلام خبر برگزاری جشنواره بیدمشک ارومیه اظهار داشت: این جشنواره برای دومین بار برگزار می‌شود و در آن برنامه‌های متنوع و مبتنی بر بیدمشک را پیش بینی کرده ایم.

وی افزود: این جشنواره از تاریخ ۲۵ الی ۲۷ اسفندماه اجرا خواهد شد و مکان آن نیز میدان امام خمینی (ره) - محوطه ضلع غربی مسجد جامع و همچنین جنب بازار تاریخی آن خواهد بود.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه گفت: هدف از برگزاری دومین جشنواره بیدمشک در محل تعیین شده در مرحله اول شناساندن آثار تاریخی شهرمان به بازدیدکنندگان و همچنین مخاطبان رسانه‌ای است و پس از آن اجرای برنامه‌های فرهنگی در هسته مرکزی و بافت فرسوده شهر است.

احمدزاده یادآور شد: بانی این جشنواره سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی و دبیر برگزاری آن نیز مدیریت ارتباطات و امور بین الملل است که با همکاری و مشارکت سایر معاونت‌ها و سازمانهای شهرداری این جشنواره اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: از تمام شهروندان دعوت می‌کنیم که در تاریخ برگزاری نمایشگاه و جشنواره بیدمشک از محل برگزاری آن بازدید کنند.

دبیر برگزاری دومین جشنواره بیدمشک ارومیه خاطرنشان کرد: شهرداری ارومیه در نظر دارد تا بیدمشک را که هم اکنون در خطر ثبت و معرفی به نام شهرهای دیگر است حفظ و تحت عنوان برند ارومیه در سطح کشور و منطقه بشناساند و از این رو با همکاری و تعامل با سایر سازمان ها و ادارات کل متولی استانی امیدوار است این مهم را به نتیجه برساند.

انتهای پیام/


 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا