مقالات
۱۴۰۰/۰۳/۱۱          پلمب واحد دندانسازی و دندانپزشکی

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت: یک واحد دندانسازی و دندانپزشکی غیرمجاز و فاقد مدرک که در امر پزشکی مداخله می کرد، پس از کسب گزارش های مردمی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب، پلمب شد.

به گزارش نای قلم، سهراب حیدری در گفتگویی اظهار کرد: مداخله در امور پزشکی یکی از مواردی است که متاسفانه در سطح کشور همواره بیماران با آن مواجه هستند و شهرستان میاندوآب نیز از این موضوع مستثنی نیست.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از این مداخله ها و همچنین برخورد با این موضوع واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب همواره فعال بوده و با بازدیدهای شبانه روزی به صورت آشکار و پنهان در راستای مقابله با این مداخلات همواره می کوشد.

حیدری افزود: در جدیدترین بررسی های صورت گرفته، یک واحد غیرمجاز و مداخله‌گر در امور دندانسازی و دندانپزشکی که به صورت کاملا غیربهداشتی و فاقد مدارک اداره می شد، توسط واحد نظارت بر درمان و امور حقوقی شبکه پلمب شد.

این واحد در یکی از مناطق شهری میاندوآب مستقر بود که فرد دندانساز و دندانپزشک، بدون هیچ گونه مدرک پزشکی و با جعل برخی عناوین، اقدام به درمان غیرمجاز مردم می کرد.

کد خبرنگار: 983125

انتهای پیام/

ارسال نظرات


 
برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا