مقالات
۱۳۹۹/۱۱/۱۴          ۵۴ کیلوگرم مواد مخدر در مهاباد کشف شد

فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان یک محموله مواد مخدر از نوع تریاک به وزن ۵۴ کیلوگرم را کشف و ضبط کردند.

به گزارش نای قلم، سرهنگ محمد توحیدی در گفتگوی خبری اظهار کرد: در پی کسب گزارشی مبنی بر فعالیت فردی در امر حمل مواد مخدر در یکی از محورهای مهاباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، یک دستگاه خودرو پژو پارس که در مسیر بیراهه در حال تردد بود شناسایی و پس از هماهنگی با عوامل انتظامی در یک عملیات غافلگیرانه متوقف شد.

توحیدی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو مقدار ۵۴ کیلوگرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در این خودرو جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی مهاباد با بیان اینکه در این ارتباط یک نفر متهم شناسایی شده است، اظهار داشت: این فرد پیش از دستگیری از تاریکی شب استفاده و متواری شد که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

توحیدی از همکاری و همراهی شهروندان در اجرای موفق این عملیات قدردانی کرد و ادامه داد: همراهی شهروندان با عوامل انتظامی در زمینه مبارزه با گسترش پدیده شوم اعتیاد می‌تواند نقش مهمی در کاهش این معضل اجتماعی داشته باشد.

کد خبرنگار: 983127

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا