مقالات
۱۳۹۹/۱۰/۰۷          کشف 32 تن پارچه احتکار شده در ماکو

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: مقدار معتنابهی پارچه در انبار یکی از واحدهای تولیدی این شهرستان با همکاری بازرسان صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی این انبار کشف شد.

به گزارش نای قلم، یحیی کاظمی در گفتگویی اظهار کرد: از این انبار 32 تن به تعداد 510 رول پارچه با کاربرد تولید انواع پوشاک پزشکی و ماسک به ارزش بیش از 15 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف و ضبط شد که پس از تکمیل پرونده احتکار جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

وی افزود: تمام انبارها باید در سامانه جامع انبارها ثبت‌نام کنند و بصورت مداوم ورود و خروج کالا به انبار را در این سامانه ثبت کنند در غیر این صورت کالاهای داخل انبار به عنوان احتکار محسوب می‌شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو اضافه کرد: بازرسی از انبارها مداوم و روزانه ادامه دارد و در صورت مشاهده نگهداری کالا در این انبارها بخصوص کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، بدون ثبت در سامانه جامع انبارها انبار پلمپ و کالاهای انبار شده ضبط می‌شود.

کاظمی تأکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از احتکار، گرانفروشی، توزیع خارج از شبکه، عدم درج قیمت و .... را از طریق سامانه شبانه روزی 124 و یا با مراجعه حضوری با ما در میان بگذارند تا در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا