مقالات
۱۳۹۹/۱۰/۰۲          باند سارقان مسلح در مهاباد منهدم شد

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: باند سارقان مسلح در مهاباد منهدم و قاتل فراری دستگیر شد.

به گزارش نای قلم، سردار مسعود خرم‌نیا در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۳ آذرماه امسال واحد گشت کلانتری شهرستان مهاباد در حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودروی پارک شده به عنوان خودروی سرقتی مظنون و در حین بررسی آن، مهاجم به صورت مسلح اقدام به خروج از ساختمان و تیراندازی به سمت مامورین و مردم می‌کند.

وی افزود: بر اثر این تیراندازی سه نفر از مامورین و یک عابر حاضر در محل زخمی و یکی از عابران نیز فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: در نهایت سارق مسلح با یک خودرو که به صورت روشن در خیابان پارک شده بود، از محل متواری و آن را در یک مسیر رها می‌کند.

خرم‌نیا با اشاره به ردگیری‌های انجام شده توسط تیم‌های ویژه پلیس، بیان کرد: سرانجام سارق مسلح‌ در مخفیگاهش شناسایی شد اما هیچگونه اقدامی برای دستگیری در آن محل به دلیل رعایت حال‌ ساکنین محل (با توجه به مسلح بودن وی) انجام نشد.

وی خاطرنشان کرد: متهم شبانه بعد از خروج از مخفیگاهش و هنگام عزیمت به یکی از شهرستان‌های مرزی دستگیر و در بازجویی‌ها و تحقیقات انجام شده به جرایم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی یادآور شد: اعضای این باند سه نفر بودند که همگی دستگیر و به چند فقره سرقت مسلحانه در مسیر مهاباد - بوکان اعتراف کرده و در نهایت برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا