مقالات
۱۳۹۹/۰۹/۰۱          بسیج رسانه مهم‌ترین ابزار برای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی است

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان مهاباد گفت: رسانه‌ها به ویژه بسیج رسانه اصلی‌ترین و مهم‌ترین ابزار برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، هستند.

به گزارش نای قلم، اکبر قبادی در گفتگوی اختصاصی اظهار کرد: بسیج رسانه باید هجمه‌های روانی دشمن را شناسایی و با آنها مقابله کند.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند «امروز جنگ ـ جنگ اراده‌هاست»، اضافه کرد: بسیار مهم است که رسانه ها در سمت و سوی اجرای منویات و مطالبات معظم له و در خنثی‌سازی توطئه دشمنان گام بردارند.

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان ادامه داد: در حال حاضر جنگ ـ جنگ روایت‌هاست و اصلی ترین ابزار این جنگ، رسانه ها هستند، دشمنان انقلاب اسلامی امروز به سرکردگی امریکای جنایتکار تمام توان و ظرفیت‌های خود را با صرف هزینه‌های کلان برای مقابله با انقلاب اسلامی به‌کار گرفته‌اند.

قبادی افزود: از وظایف و رسالت اصحاب رسانه است که با سرعت، دقت و شفافیت در اطلاع رسانی، پاسخ‌های قاطع به عوامل بیگانه داده و با ورود هوشمندانه و حرفه‌ای به جریانات داخلی دگراندیشان که با فریب و نیرنگ رسانه ای عامل اصلی مشکلات فعلی جامعه هستند دروغ هایشان را آشکار سازند.

مدیر کانون بسیج رسانه مهاباد با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زمانی که استکبار جهانی با تمام توان در جنگ رسانه ای علیه انقلاب اسلامی عملیات روانی انجام می داد، بیانیه ای تحت عنوان گام دوم انقلاب اسلامی خطاب به ملت ایران صادر کردند، تصریح کرد: رسانه ها می توانند با الگوسازی و شناساندن چهره های مؤمن مخصوصاً جوانان باعث ایجاد انگیزه و امید در جامعه شوند و رسالت بسیج رسانه بایستی این باشد که استعدادها، ابتکارات و ظرفیت‌های مردم در عرصه های مختلف را وارد میدان اقتصادی کشور کند و برای بصیرت افزایی، دشمن شناسی و تبیین محور مقاومت برنامه ریزی هدفمند داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات بسیج در راستای محرومیت‌زدایی بیان کرد: بسیج حاصل شجره طیبه ای است که حضرت امام راحل (ره) باغبان آن بود، این قشر مردمی از همان ابتدای تشکیل جهاد سازندگی، بدون هیچ گونه چشم داشتی با نیت جهادی در هر عرصه ای از جمله کمک به سیل زدگان، کمک های مومنانه، فعالیت جان برکفانه در ضدعفونی کردن و مقابله با ویروس کرونا، خدمات رسانی در مناطق محروم و فعالیت جهادی بسیج جامعه پزشکی به میدان آمده اند و خدمت رسانی کرده اند.

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان با اشاره به اینکه عمده عامل محبوبیت بسیج، مردمی بودن و حضور در همه عرصه های فرهنگی، هنری، اقتصادی، امنیتی و خدمات‌رسانی است، ادامه داد: جلب اعتماد بیشتر مردم، اطاعت و فرمانبرداری آگاهانه و بصیر بودن، وفاداری به ارزش‌های دینی- اخلاقی در اجتماع و آگاه بودن به مسائل روز و دوری از سطحی‌نگری تأثیرگذاری و محبوبیت بسیج را بیشتر خواهد کرد.

قبادی مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان مهاباد از سال ۷۸ تا کنون بعنوان مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز مهاباد در این شهرستان مشغول به فعالیت رسانه ای است.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا