مقالات
۱۳۹۹/۰۸/۲۶          شش قلاده گرگ در اطراف ارومیه مشاهده شد

مدیر سامانه مدیریت شهری 137 شهرداری ارومیه گفت: امروز تعداد 10 تماس از سوی شهروندان مبنی بر مشاهده گرگ در حاشیه شهر ارومیه با این سامانه برقرار شده است.

به گزارش نای قلم، احسان مهدی پور با اشاره به تماس های مکرر شهروندان مبنی بر مشاهده چندین قلاده گرگ در حاشیه شهر ارومیه و در مناطق انهر و خیابان حیدربابا، اظهار کرد: با توجه به برقراری 10 تماس از سوی شهروندان بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و اکیپی با هماهنگی سامانه 137 به منطقه اعزام شد.

وی افزود: اکیپ های شهرداری ارومیه در ارزیابی و بررسی های میدانی خود متوجه شدند که شش قلاده گرگ در نزدیکی منازل مسکونی تردد داشته است.

مدیر سامانه مدیریت شهری 137 شهرداری ارومیه گفت: با توجه به تماس شهروندان مبنی بر اینکه یکی از گرگ ها وارد حیاط خلوت منزلی مسکونی در خیابان حیدربابا یک شده، اکیپ های شهرداری سریعا به محل مراجعه و تدابیر لازمه جهت ایمنی ساکنین محل را در این خصوص اجرایی کردند.

مهدی پور گفت: با اطلاع به سازمان حفاظت از محیط زیست آذربایجان غربی و با توجه به مسئولیت آنها در قبال حیات وحش، محیط بانان آن سازمان جهت زنده گیری به محل دعوت شدند.

وی ادامه داد: از شهروندان خواهشمندیم هرگونه مشاهده مجدد گرگ و یا سایر حیوانات وحشی را سریعا به سازمان حفاظت از محیط زیست  با شماره 04433827706 و یا سامانه 137 شهرداری اطلاع دهند و تحت هر شرایطی از آسیب رساندن به آنها جلوگیری کنند.

ارومیه بیش از ۸۰۰ هزار نفر جمعیت و افزون بر ۱۱ هزار هکتار مساحت دارد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا