مقالات
۱۳۹۹/۰۸/۱۵          تحویل 40 کپسول چهل لیتری به بیمارستان امام خمینی (ره) پیرانشهر

 مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر از تحویل 40 کپسول چهل لیتری به بیمارستان امام خمینی (ره) پیرانشهر خبر داد.

به گزارش نای قلم، مجید کاسیان زاده در گفتگوی اختصاصی اظهار کرد: 40 عدد کپسول چهل لیتری به ارزش تقریبی یک میلیارد و 600 میلیون ریال تحویل بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به موجود بودن 100 کپسول از قبل و اضافه شدن این 40 کپسول جدید ارسالی از طرف دانشگاه، تعداد کپسول های موجود در بیمارستان به 140 عدد رسید که در صورت به وجود آمدن مشکلات فنی برای دستگاه اکسیژن ساز، این کپسول ها به عنوان پشتیبان جهت اکسیژن درمانی به بیماران نیازمند در بخش های مراقبت های ویژه و ایزوله مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پیرانشهر در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد؛ براساس اعلام کمیته‌های درمان و اجتماعی امنیتی کشور در ۴۳ شهرستان بحرانی کشور که بیشترین میزان ابتلا به کرونا را دارند از روز دوشنبه هفته جاری به مدت یک هفته اعمال محدودیت‌های شدید آغاز شده است که در صورت لزوم در هفته بعد نیز این محدودیت‌ها تمدید خواهد شد.

پیرانشهر نیز به همراه شهرهای مهاباد و ماکو در آذربایجان غربی با توجه به اینکه در وضعیت قرمز آمار فوتی و مبتلا به کرونا قرار دارند جزو فهرست این ۴۳ شهر کشور هستند که از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا می‌بایست به مدت یک هفته تعطیلی بازار در آنها اعمال شود.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا