مقالات
۱۳۹۹/۰۸/۱۱          سقوط مرگبار دو کارگر ساختمانی به داخل چاهک آسانسور

سقوط دو کارگر ساختمانی به چاهک آسانسور در خیابان تیموری مرگ ناگوار یکی از کارگران را در پی داشت.

به گزارش نای قلم، در پی تماس تعدادی از کارگران یک ساختمان در حال احداث با سامانه 125 و اعلام سقوط دو نفر از کارگران به داخل چاهک آسانسور، ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه بی درنگ نجاتگران ایستگاه 2 و 7 را به محل حادثه در خیابان رودکی خیابان تیموری اعزام کرد.

افسر آماده آتش‌نشانان اعزامی به محل حادثه در خصوص این حادثه چنین اظهار داشت: در یک ساختمان هشت طبقه در حال احداث، دو کارگر حدود 34 و 25 ساله در حین کار در طبقه هشت و پنج داخل چاله آسانسور بودند که بر اثر بی احتیاطی، به علت نامعلوم به داخل چاهک آسانسور مستقر در طبقه منفی یک سقوط کرده و به شدت دچار مصدومیت شده بوند.

قاسم دانا افزود: نجاتگران با استفاده از وسایل مخصوص نجات، خود را به چاله آسانسور رسانده و پس از مشاهده وضعیت مصدومین مشخص گردید که یکی از مصدومان در همان لحظه اولیه سقوط فوت کرده و مصدوم دیگر نیز وضعیت خوبی ندارد و با رعایت موارد ایمنی نسبت به انتقال مصدوم به بیرون از چاهک آسانسور اقدام کردند.

وی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از انتقال مصدوم به بیرون وی را جهت درمان و انتقال به مراکز درمانی تحویل تیم اورژانس حاضر در محل دادند.

دانا تصریح کرد: آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه و تحویل آن به عوامل انتظامی، پایان ماموریت خود را اعلام کرده و به ماموریت خود پایان دادند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا