مقالات
۱۳۹۹/۰۸/۰۳          کشف 111 تن برنج قاچاق در شاهین دژ

 معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: با همکاری نهادهای امنیتی، انتظامی و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهین دژ، حین بازرسی از انبارهای این شهرستان 111 تن برنج قاچاق کشف و ضبط شد.

به گزارش نای قلم، علیرضا محمودی در گفتگویی اظهار کرد: برنج های کشف شده پس از تشکیل پرونده قاچاق به ارزش بیش از 22 میلیارد ریال جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

وی اضافه کرد: همچنین در روزهای گذشته 40 تن نهاده دام و طیور(ذرت) کشف و ضبط گردید که بصورت غیر قانونی و خارج از شبکه توزیع می شد و پرونده تخلف به ارزش 60 میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان عنوان کرد: همچنین در پی تشدید بازرسی ها از واحد های صنفی پخت و توزیع نان در استان 2 هزار و 258 کیسه آرد یارانه 1 و2 در شهرستان میاندوآب که بصورت غیرقانونی و خارج از شبکه به استان های دیگر ارسال می شد کشف شد.

محمودی خاطرنشان کرد: هموطنان می توانند هرگونه شکایت و گزارشات خود را در خصوص احتکار، گرانفروشی، عدم ارائه کالا، قاچاق و غیره را از طریق سامانه شبانه روزی 124 ستاد خبری با ما در میان بگذارند تا در اسرع وقت پی گیری و رسیدگی شود.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا