مقالات
۱۳۹۹/۰۶/۱۶          ساختمان علم و فناوری ارومیه افتتاح شد

ساختمان چند مستاجره پارک علم و فناوری آذربایجان غربی صبح شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در ارومیه افتتاح شد.

به گزارش نای قلم، ساختمان چند مستاجره پارک علم و فناوری در این استان با پیش‌بینی اشتغالزایی برای ۷۵۰ نفر در ارومیه در چهار طبقه و به همراه یک زیر زمین احداث شده و ظرفیت این ساختمان برای استقرار ۶۳ واحد فن‌آور در آذربایجان غربی طراحی شده است.

شش واحد آزمایشگاه نیز برای فعالیت واحدهای فن‌آور در این ساختمان احداث شده است که نقش بسزایی در کمک به رشد واحدها خواهد داشت.

این ساختمان در زمینی به مساحت هفت هزار و ۶۰۰ مترمربع احداث شده و برای احداث ساختمان چند مستاجره پارک علم و فناوری در این استان بیش از ۱۶۱ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری همچنین از نمایشگاه‌های محصولات فناوری شرکت‌های دانش بنیان مستقر در ارومیه دیدن کرد.

سورنا ستاری به منظور بازدید از مراکز نوآوری و دانش‌بنیان و دیدار با دانشگاهیان و مقامات ارشد آذربایجان‌غربی به این استان سفر کرده است.

سورنا ستاری در این سفر یک‌روزه از پارک علم و فناوری، مراکز نوآوری و رشد دانشگاهی، دانشگاه ارومیه و پژوهشکده پزشکی سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بازدید کرد.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و حضور در جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید از دیگر برنامه‌های معاون علمی رئیس جمهوری در آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا