مقالات
۱۳۹۹/۰۶/۱۱          امضای تفاهم نامه همکاری با هدف تحقق شهر هوشمند ارومیه

تفاهم نامه همکاری بین شهرداری ارومیه و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و با هدف تحقق شهر هوشمند بین محمد حضرت پور شهردار و سیدمحسن حمزه لو مدیرکل راه و شهرسازی امضا شد.

به گزارش نای قلم، در راستاي تعامل و همکاري شهرداري اروميه با اداره کل راه و شهرسازي آذربایجان غربی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تفاهم نامه ای جهت تعامل دوسويه و برقراري ارتباط سيستمی هوشمند، برقراري معماري تعامل پذير بين سازمانی و تکريم شهروندان و با هدف تحقق شهر هوشمند اروميه مورد توافق قرار گرفته و به امضاء رسید.

از دیگر اهداف اصلی این تفاهم نامه استفاده از ظرفيت‌ها و حمايت‌هاي طرفين تفاهمنامه به منظور برقراري تعامل بين سامانه هاي طرفين، ارائه خدمات غيرحضوري بهينه به شهروندان و اشتراک ديتا، ضرورت شفاف‌سازي در امور و حذف کاغذ و بروکراسی اداري عنوان شده است.

به منظور اجرايی کردن تفاهم‌نامه مشترک، شوراي سياستگذاري متشکل از کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تشکيل و راهبردهاي لازم در جهت اجرايی شدن هر يک از موضوعات مندرج در تفاهم‌نامه بررسی می‌شود.

 اين شورا پس از تدوين و تعيين خط مشی و راهبردهاي اجرايی، ماهانه يک بار جلسه اي به منظور ارزيابی عملکرد و پيشرفت روند تفاهمنامه تشکيل می‌دهد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا