مقالات
۱۳۹۸/۱۲/۲۶          ثبت‌نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهر‌های ماکو، بازرگان، شوط و پلدشت

بر اساس پیگیری‌های به عمل آمده از سوی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی و سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو و نیز موافقت وزارت راه و شهرسازی ثبت‌نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهر‌های ماکو، بازرگان، شوط و پلدشت انجام می‌شود.

به گزارش نای قلم، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی آذربایجان غربی اعلام کرد: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای اعلام‌شده می‌توانند با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به نشانی www.tem.mrud.ir نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اقدام کنند.

ثبت‌نام در شهرهای اعلام‌شده بدون محدودیت در ظرفیت از ساعت ١٠ صبح روز دوشنبه ٢۶ اسفند تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ٢٧ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای ثبت‌نام از طریق پیامک، ضرورتی به حضور در کافی‌نت‌ها وجود ندارد.

ثبت‌نام از طریق روش‌های زیر امکان‌پذیر است:

- مراجعه به سامانه طرح اقدام ملي مسكن به نشانی Tem.mrud.ir

-ارسال کد ملی سرپرست خانوار به سامانه پیامکی ٣٠٠٠٧٣۶۴٠

نکته مهم: به پیامک‌هایی که به جز کد ملی سرپرست خانوار، حاوی حرف یا کلمه دیگری باشند، ترتیب اثر داده نخواهند شد.

ثبت نام نهایی متقاضیانی که از طریق پیامک ثبت‌نام کرده‌اند، پس از رفع بیماری کرونا و با اطلاع رسانی قبلی از طریق سامانه ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن به نشانی:

www.tem.mrud.ir صورت می‌گیرد و نیازی به مراجعه حضوری به اداره کل راه و شهرسازی استان یا ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌ها نیست.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا