مقالات
۱۳۹۸/۱۲/۲۳          مبارزه با کرونا در نانوایی ها و جایگاههای سوخت ارومیه

فرماندار ارومیه در راستای گزارش به مردم درخصوص مبارزه با کرونا، اقدامات انجام شده در نانوایی ها و جایگاههای سوخت شهرستان را اعلام کرد.

به گزارش نای قلم، علیرضا ملامحمدی زاده در گفتگویی اظهار داشت: معاونت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت و واحد نظارت اتحادیه نانوایان به صورت مداوم توسط اکیپ های مختلف، عملکرد نانوایی ها درخصوص مقابله با کرونا را کنترل می کنند.

فرماندار ارومیه با اعلام اینکه بیش از 90 درصد نانوایی های شهرستان ارومیه به دستگاه های کارتخوان مجهز و تاکید شده که به هیچ وجه اسکناس از مشتریان دریافت نشود، افزود: از شهروندان تقاضا داریم برای حفظ سلامت خود بدون کارت بانکی به نانوایی ها مراجعه نکنند.

وی خاطرنشان کرد: همشهریان عزیز می توانند در صورت مشاهده تخلف بهداشتی در نانوایی ها با سامانه 190 و درخصوص کیفیت و کمیت نان نیز با سامانه 124 معاونت بازرسی صمت و شماره تلفن 32380427 اتحادیه نانوایان تماس بگیرند.

ملامحمدی زاده تصریح کرد: به مردم ارومیه اطمینان می دهم که هیچ برنامه ای برای تعطیلی نانوایی های شهر نداریم و نانوایی ها با ظرفیت کامل و طبق روال همیشگی در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

فرماندار ارومیه همچنین یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، جلساتی با روسای شرکت نفت و انجمن جایگاه های سوخت تشکیل و تدابیر لازم به جایگاه های سوخت با توجه به حساسیت این مکانها به انتقال ویروس ابلاغ شد.

وی افزود: تمامی جایگاه های عرضه سوخت به استفاده از دستکش و دستگاه های کارتخوان ملزم شده اند و همشهریان محترم حتماً از کارت بانکی جهت پرداخت هزینه سوخت استفاده نمایند.

ملامحمدی زاده گفت: تمامی جایگاه های عرضه سوخت باید به طور کامل از نظر محیطی ضدعفونی شده و در امورات روزمره نیز از مواد ضدعفونی کننده استفاده نمایند.

فرماندار ارومیه در پایان تاکید کرد: از مردم عزیز ارومیه انتظار همکاری بیشتر درخصوص پرداخت بهای سوخت با کارت بانکی داشته و حتماً از ارائه وجه نقد در جایگاه های سوخت خودداری نمایند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا