مقالات
۱۳۹۸/۱۲/۰۸          نماینده ویژه‌ی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خوی سفر کرد

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برای رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان قطور شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی به این منطقه سفر کرد.

به گزارش ایلنا، کریم یاوری (مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در جلسه‌ای با حضور استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد: حسب دستور اکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این وزارتخانه و زیرمجموعه‌های آن آمادگی کمک، خدمات و امدادرسانی به مردم غیور و شریف روستاهای زلزله زده قطور در شهرستان خوی را دارند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس وظایف و مسئولیت اجتماعی این وزارتخانه به کریم یاوری‌(مشاور نماینده ویژه خود) دستور داده تا با اقدامات حمایتی و خدمات و کمک‌رسانی آلام آسیب‌دیدگان از زلزله با همکاری و همراهی با استاندار محترم و مدیریت بحران استان به حداقل ممکن کاهش یابد.

یاوری در دیدار با  استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و زیر مجموعه‌های این وزارتخانه آمادگی لازم برای کمک‌رسانی‌های ضروری و تامین نیازهای اولیه آسیب‌دیدگان از زلزله را در حد وسع و توان خود را دارد.

وی در این دیدار اعلام کرد: البته جامعه هدف و مخاطب وزارتخانه به ویژه معلولان، مددجویان، توان خواهان، بازنشستگان و کارگران آسیب‌دیده و ..... از زلزله در امداد، کمک و خدمت‌رسانی مورد توجه قرار خواهند گرفت.

مشاور و نماینده ویژه وزیر اعلام کرد: مشاغل و کارگاه‌های آسیب دیده از زلزله مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا