مقالات
۱۳۹۸/۰۸/۱۹          توقف‌ خانگی نود ارومیه مقابل مس کرمان

نود ارومیه در برابر مس کرمان به نتیجه مساوی رسید اما نتایج دیگر تیم های بالای جدول باعث شد که این تیم در کنار دو تیم دیگر در امتیار 23 و در بالای جدول قرار بگیرد.

به گزارش نای قلم، تیم‌نود در 11 بازی گذشته خود صاحب 6 برد، چهار تساوی و یک باخت و با 22 امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به فجر سپاسی شیراز در رده دوم جدول قرار داشت.

در  سوی دیگر، تیم مس کرمان با سه برد، پنج تساوی و سه باخت و با 14 امتیاز در رده دوازدهم جدول جای گرفته بود.

 نود ارومیه می توانست با پیروزی و کسب سه امتیاز در این دیدار خود را از دیگر مدعیان صدر جدول جدا کند اما این تیم در بازی خانگی اش برابر مس کرمان به نتیجه مساوی رسید.

 در این بازی نود ارومیه در نیمه اول و در دقیقه 34 با یک ضربه پنالتی و توسط فرشاد اسدی پیش افتاد اما نتوانست پیروزی را حفظ کرده و 9 دقیقه بعد توسط حسین شنانی بازی مساوی شد. مس کرمان نیز با این مساوی و با 15 امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت.

نود با این امتیار در روزی که فجرسپاسی مساوی کرد یکی از سه تیم 23 امتیازی بالای جدول باقی ماند. دیگر تیم هم امتیاز نود و فجر سپاسی مس رفسنجان است که توانست ملوان انزلی را با نتیجه 3 بر صفر شکست بدهد و به لطف تفاضل گل بهتر بالاتر از فجر و نود ارومیه قرار بگیرد.

در بازی دیگر گل ریحان البرز در زمین سپید رود رشت موفق به شکست این تیم شد و ۳ امتیاز بازی را کسب کرد و به صدر جدول صعود کرد.

نود ارومیه با ۲۳ امتیاز و هم امتیاز با دوتیم دیگر و تفاصل گل کمتر در رده چهارم جدول قرار گرفت.

تیم نود ارومیه با مشکلات مالی و زیر ساختی عدیده ای روبرو است. بازیکنان این تیم با گذشت ۱۲ هفته از آغاز این فصل فوتبال هنوز هیچ مبلغی بابت قراردادهای‌شان دریافت نکرده اند.

تیم نود ارومیه در چارچوب رقابت‌های جام حذفی و در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها، پنجم آذر ماه به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز خواهد رفت؛ ولی هنوز از دو ورزشگاه تختی و ۱۵ هزار نفری باکری هیچ کدام آماده برگزاری این دیدار نیستند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا