مقالات
۱۳۹۸/۰۸/۰۱          پلمب دو واحد دندانپزشکی غیر مجاز در شهرستان مهاباد

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد از پلمپ دو واحد دندانپزشکی متخلف در طول مهر ماه خبر داد.

به گزارش نای قلم، امیر بهزاد در گفتگویی بیان داشت: در مهرماه سال جاری 2 واحد دندانپزشکی متخلف به اتهام ایجاد واحد فاقد مجوز و دخالت در امور دندانپزشکی با حضور مقام قضایی پلمب و تحویل مراجع قضایی شد.

وی افزود: در این دو واحد دندانپزشکی افرادی بدون صلاحیت و داشتن مدارک دانشگاهی معتبر مشغول به فعالیت های دندانپزشکی بودند.

بهزاد اظهار داشت: همشهریان به دلیل پایین بودن هزینه خدمات به این واحدها مراجعه کرده که در ادامه با مشکلات و عوارض بسیاری مواجه شده و گاها این مسئله منجر به طولانی شدن روند درمانی و هزینه های بیشتر برای آنها می شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: با هدف جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی و برخورد با افراد سودجو که سلامت مردم را به مخاطره می اندازند کارشناسان نظارت بر درمان با نظارت های پی در پی به صورت محسوس و نامحسوس در سطح شهرستان به منظور حفظ سلامت شهروندان قدم برمی دارند.

وی در پایان از شهروندان خواست در انتخاب مراکز درمانی دقت لازم را به کار برده و از مراجعه به واحدهای فاقد مجوز فعالیت اجتناب کرده و در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی این گونه مراکز مراتب را به سامانه 190 وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اطلاع دهند تا در کوتاهترین زمان کارشناسان اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا